מכתבי המלצה

לקוחות ומתאמנים ממליצים

"שלום שירה, אני רוצה שוב להודות לך על עשרת המפגשים הטובים והעוצמתיים שקיימנו, במהלכם גיליתי הרבה דברים על עצמי. אני רוצה לשבח את מקצועיותך, את גישתך האנושית, הסבלנות שלך, ובעיקר האישיות שלך, אותה את מביאה אל תוך האימון באופן מוחלט לדעתי, ולא מאפשרת לשום הפרעה חיצונית שהיא להופיע שם. אני חושב שמאמן יכול להיות רק אדם שיש לו את זה, יכולות מעבר למה שנלמד בקורסים. לך יש את זה ובגדול, אני שמח שזכיתי לפגוש אותם ואותך. הרבה הצלחה בהמשך דרכך ואין ספק דרכינו עוד יצטלבו. בברכת שבוע טוב".
אני מכיר את שירה רוזנפלד מזה כעשרים שנה, מאז הייתה מנהלת משאבי אנוש בחברה אותה ניהלתי. בהמשך, שיתפנו פעולה במספר פרויקטים בהם היא הובילה את הייעוץ הארגוני. באחרונה, היא הובילה בקבוצת דיסקונט, בתקופה בה כיהנתי כיו"ר הקבוצה, מספר פרויקטים מורכבים שיעדם – שיפור תהליכי העבודה של הדירקטוריון וההנהלה הבכירה בבנק דיסקונט ובחברות הבת העיקריות שלו. שירה היא שילוב מופלא של תכונות אישיות ייחודיות ויכולות מקצועיות גבוהות. אישיותה הקורנת ויכולותיה הבין-אישיות מאפשרות לה לקרב אליה אנשים ולהתנהל עימם בפתיחות מלאה ובאמון מוחלט. היא נבונה, מקצוענית ובעלת אינטואיציה אנושית ועסקית. בעבודתנו המשותפת נוכחתי ביכולתה להוביל תהליך קבוצתי מורכב בדינמיקה חיובית, ביסודיות רבה ובתכנון מבוקר, להשגת יעדים של אפקטיביות ויעילות, עם הסכמה מלאה בין חברי הקבוצה. את ממצאי עבודתה היא מציגה בביטחון רב וברוח טובה, בבהירות ובמקצוענות ללא פשרות.
שירה אהובה, איזו זכות גדולה נפלה בחלקנו, לקבל אותך כמנחה לקבוצת הסופרויז'ן שלנו. לא יכולנו לבקש יותר – אישה עם ניסיון עשיר, יכולת העברת מסרים, נעימה, אשת שיחה, בעלת יכולת ניתוח, אינטליגנטית והכי חשוב יפה ומהממת (חחח). לימדת אותנו הרבה על אימון ותהליכים, אבל בעיקר לימדת אותנו להיות סקרנים, לחקור ותמיד לדעת שיש עוד נקודת מבט. הבנו שההתמקצעות היא מקצוע וכי עלינו להמשיך ולחקור, להמשיך וללמוד, להמשיך ולהתאמן כדי להגיע לפסגות חדשות. איש חכם אמר פעם…"בשביל להגיע לפסגה צריך לאהוב את הדרך" אנחנו התאהבנו בדרך שלך !!! הקשר שנרקם ביננו היה ייחודי ואפשר לנו להרגיש בנוח ובחופשיות מלאה לאורך כל תהליך הלמידה, עשית זאת ברגישות ונחישות שמאפיינת רק אותך. תודה שגרמת לנו להתאהב במקצוע ולהיות גאים בו. אנו באמת מודים לך מכל הלב על כל מה שעשית ולימדת אותנו במהלך הסטאז'. אין כמוך!
sdfsdf