המלצות

לקוחות ומתאמנים ממליצים

המלצות של אימון אישי-תרפיסטי, אימון קריירה:

"ניתנה לי הזדמנות נוספת לכתוב לך תודה. תודה על האמון והאימון, תודה שהקשבת לי ודחפת אותי לעשות את מה שאני אוהבת, שנסכת בי ביטחון, שאמרת לי להיעזר בכוחות הטמונים בי ולבלום את אילו שמנסים לבלום אותי. תודה על המאמץ שהשקעת בלהקשיב לי ולהדריך אותי, ותודה שעזרת לי לעלות על הדרך הטובה ולהגשים את החזון האימון שלי".
מיכלי טלמור
"האימון בשבילי אומנם התחיל במפגשים שלנו אבל הוא מלווה אותי עד היום בכל מקום ובכל זמן.בזכות האימון אתך רכשתי המון כלים לגישה חיובית לחיים, למדתי להישאר נאמנה לעצמי ולערכים שלי וגם כמובן לשמור על האותנטיות שלי, למדתי למצות את הפוטנציאל שלי ,להציב לעצמי מטרות ולהגיע אליהן בצעדים קטנים והרבה מזה בזכותך שירה !! את באמת מדהימה ואמליץ עלייך בחום רב! באהבה גדולה!!".
הדס קזולה

המלצות של ייעוץ ארגוני/ ליווי מנהלים :

אני מכיר את שירה רוזנפלד מזה כעשרים שנה, מאז הייתה מנהלת משאבי אנוש בחברה אותה ניהלתי. בהמשך, שיתפנו פעולה במספר פרויקטים בהם היא הובילה את הייעוץ הארגוני. באחרונה, היא הובילה בקבוצת דיסקונט, בתקופה בה כיהנתי כיו"ר הקבוצה, מספר פרויקטים מורכבים שיעדם – שיפור תהליכי העבודה של הדירקטוריון וההנהלה הבכירה בבנק דיסקונט ובחברות הבת העיקריות שלו. שירה היא שילוב מופלא של תכונות אישיות ייחודיות ויכולות מקצועיות גבוהות. אישיותה הקורנת ויכולותיה הבין-אישיות מאפשרות לה לקרב אליה אנשים ולהתנהל עימם בפתיחות מלאה ובאמון מוחלט. היא נבונה, מקצוענית ובעלת אינטואיציה אנושית ועסקית. בעבודתנו המשותפת נוכחתי ביכולתה להוביל תהליך קבוצתי מורכב בדינמיקה חיובית, ביסודיות רבה ובתכנון מבוקר, להשגת יעדים של אפקטיביות ויעילות, עם הסכמה מלאה בין חברי הקבוצה. את ממצאי עבודתה היא מציגה בביטחון רב וברוח טובה, בבהירות ובמקצוענות ללא פשרות.
יוסי בכר - יו"ר בנק דיסקונט לשעבר
שירה יקרה, מעבר לכך שהכרתי אישיות מדהימה ומיוחדת. וגיליתי חברה נהדרת, אני רוצה להודות לך על עזרה וסיוע מקצועי בעסק שלי. קיבלתי ממך ייעוץ ארגוני מעולה! לקחת צוות גדול, ומיקדת הגדרות ותפקידים. החברה הפכה יעילה יותר, מקצועית יותר, ורווחית יותר, והכל מתוך עבודה נעימה רגועה ומקצועית. העבודה איתך הייתה חוויה ועל כך תודתי. ברכתי שתמשיכי להוביל ולהצליח. ולחולל שינוי לטובה בהרבה עסקים וארגונים שייהנו משירותייך האדיבים והמקצועיים. אוהבת ומעריכה מאד".
ברינדי קמינר – בעלים ומנכ"ל BK WIGS

המלצות של תהליכי סופרויז'ן, קבוצות וקורסים:

שירה אהובה, איזו זכות גדולה נפלה בחלקנו, לקבל אותך כמנחה לקבוצת הסופרויז'ן שלנו. לא יכולנו לבקש יותר – אישה עם ניסיון עשיר, יכולת העברת מסרים, נעימה, אשת שיחה, בעלת יכולת ניתוח, אינטליגנטית והכי חשוב יפה ומהממת (חחח). לימדת אותנו הרבה על אימון ותהליכים, אבל בעיקר לימדת אותנו להיות סקרנים, לחקור ותמיד לדעת שיש עוד נקודת מבט. הבנו שההתמקצעות היא מקצוע וכי עלינו להמשיך ולחקור, להמשיך וללמוד, להמשיך ולהתאמן כדי להגיע לפסגות חדשות. איש חכם אמר פעם…"בשביל להגיע לפסגה צריך לאהוב את הדרך" אנחנו התאהבנו בדרך שלך !!! הקשר שנרקם ביננו היה ייחודי ואפשר לנו להרגיש בנוח ובחופשיות מלאה לאורך כל תהליך הלמידה, עשית זאת ברגישות ונחישות שמאפיינת רק אותך. תודה שגרמת לנו להתאהב במקצוע ולהיות גאים בו. אנו באמת מודים לך מכל הלב על כל מה שעשית ולימדת אותנו במהלך הסטאז'. אין כמוך!
לימור, דניאל, ורד, רוזית, מעיין וענבר.
"שירה היקרה! איך מסכמים תקופה כל כך משמעותית בהתפתחות המקצועית שלי. בעצם ליווית אותי יותר מכל אחד בתהליך עד כה. גם היית מורתי בקורס הבסיסי וגם נתת לי את ההדרכה האישית השבועית הכל כך משמעותית. אין מלים בפי להודות לך על עזרה מקצועית ואנושית. באמת היית בחזקת " נאה דורש נאה מקיים " בהקשר של להישען על ה"יש" ולעודד אותי בכל צעד על העבודה וההתקדמות .בטחת בי יותר ממה שבטחתי בעצמי וזו עזרה גדולה. חבל לי שאינך ממשיכה אתנו. סגנון ההדרכה שלך מאוד עוזר ומפתח .אבל זה המצב ואנחנו נפרדות .אני שומרת על מספר הטלפון שלך ועל הזכות להיות אתך בקשר כלשהו. באהבה הערכה והוקרה".
רחל ינאי