המלצות

אימון אישי ואימון קריירה

"שירה היקרה,
המון תודה על דרך ארוכה שעברנו ביחד. עזרת לי לעבור תהליך משמעותי, של הסתכלות פנימה על מה שחשוב לי בחיים, מה עושה לי טוב ואיך להמשיך הלאה. אוקיר תמיד את פגישותינו וחצי השנה שעברנו יחד.בהמון הערכה "
שרון לוברני
"לשירה היקרה,
יש דברים שצריכים לעבור בחיים והם מגדלים, מלמדים ומצליחים, בייחוד אם יש מישהי כמוך שתומכת ומלווה. המון תודה. מודה שנקשרתי. נתראה ונשמע. "
אלונה בוסתן

ייעוץ ארגוני וליווי מנהלים

"אני מכיר את שירה רוזנפלד מזה כעשרים שנה, מאז הייתה מנהלת משאבי אנוש בחברה אותה ניהלתי. בהמשך, שיתפנו פעולה במספר פרויקטים בהם היא הובילה את הייעוץ הארגוני. באחרונה, היא הובילה בקבוצת דיסקונט, בתקופה בה כיהנתי כיו"ר הקבוצה, מספר פרויקטים מורכבים שיעדם – שיפור תהליכי העבודה של הדירקטוריון וההנהלה הבכירה בבנק דיסקונט ובחברות הבת העיקריות שלו. שירה היא שילוב מופלא של תכונות אישיות ייחודיות ויכולות מקצועיות גבוהות. אישיותה הקורנת ויכולותיה הבין-אישיות מאפשרות לה לקרב אליה אנשים ולהתנהל עימם בפתיחות מלאה ובאמון מוחלט. היא נבונה, מקצוענית ובעלת אינטואיציה אנושית ועסקית. בעבודתנו המשותפת נוכחתי ביכולתה להוביל תהליך קבוצתי מורכב בדינמיקה חיובית, ביסודיות רבה ובתכנון מבוקר, להשגת יעדים של אפקטיביות ויעילות, עם הסכמה מלאה בין חברי הקבוצה. את ממצאי עבודתה היא מציגה בביטחון רב וברוח טובה, בבהירות ובמקצוענות ללא פשרות."
יוסי בכר
יו"ר בנק דיסקונט לשעבר
שירה יקרה,
מעבר לכך שהכרתי אישיות מדהימה ומיוחדת. וגיליתי חברה נהדרת, אני רוצה להודות לך על עזרה וסיוע מקצועי בעסק שלי. קיבלתי ממך ייעוץ ארגוני מעולה! לקחת צוות גדול, ומיקדת הגדרות ותפקידים. החברה הפכה יעילה יותר, מקצועית יותר, ורווחית יותר, והכל מתוך עבודה נעימה רגועה ומקצועית. העבודה איתך הייתה חוויה ועל כך תודתי. ברכתי שתמשיכי להוביל ולהצליח. ולחולל שינוי לטובה בהרבה עסקים וארגונים שייהנו משירותייך האדיבים והמקצועיים. אוהבת ומעריכה מאד".
ברינדי קמינר
בעלים ומנכ"ל BK WIGS

הנחייה של סופרוויז'ן, קבוצות וקורסים

"שירה, זו הייתה זכות גדולה עבורי להכיר אותך, ללמוד ממך, ולהתבונן ולהקשיב לאופן המקצועי, המושכל והרגיש, שבו ניהלת את הקבוצה והמפגשים. במיוחד אהבתי את המיומנות הגבוהה שלך בניסוח שאלות - לנו כמאמנים ובאמצעותנו למתאמנים. תודה על הכול, ובפרט על המשובים.... מקווה להנות מההוויה שלך גם בעתיד."
יאיר
"שירה,
קודם כל את אישיות מקסימה וכובשת. כמובן שגם מקצועית מאוד את מהווה עבורי מודל לחיקוי ולא אשכח את מה שינקתי בתקופת הסופרוויזן. לא היה חסר לי דבר. נהנתי מכל רגע. למדתי המון. "
שירלי קליין