אימון אישי

דרך חדשה בחייך

החיים המודרניים מאופיינים במרוץ ועומס רגשי אישי ומקצועי. פעמים רבות אנחנו חווים עייפות, שחיקה, חוסר שביעות רצון, היעדר סיפוק והנאה, ומייחלים לשינוי שיגרום לנו לשמחה, לאושר ומשמעות. פעמים רבות כבר מודעים לצורך בשינוי אך עדיין לא יודעים לאן ללכת, באיזו דרך לבחור, מה להחליט, כיצד לפעול. המחשבות וההתלבטויות, כמו גם החרדה והיעדר האומץ, גורמות לתסכולים רבים ולתחושת תקיעות תסכול וירידה בערך העצמי.

אסור להישאר לאורך זמן במצב הזה, המחיר הוא כבד! בתהליך קצר ממוקד ומעצים, ניתן ליצור שינוי משמעותי בחיים!

מחפשים עבודהרוצים לעשות שינוי? מתלבטים על הצעד הבא בקריירה מתקשים למצוא כיוון?

תוחלת החיים, אורח החיים, העולם המשתנה ללא הרף, כל אלה מציבים אתגרים ויעדים חדשים גם בתחום התעסוקה והקריירה האישית. לעתים, שפע האפשרויות מבלבל. לעתים, נדמה כי האופציות דווקא נסגרות… כך או כך חיפוש  יעוד מקצועי ומיקוד מקצועי, הופך  לתהליך מורכב ורב פנים, הדורש מבט מן החוץ ועזרה ממשית ממי שמתמחה בתהליכי ניהול קריירה. האימון והייעוץ הם תהליכים הפותחים מרחבי אפשרויות חדשים, מסירים מחסומים ופחדים, תוך חיבור אותנטי והתאמה אישית ליכולות, לפוטנציאל ולתשוקות. 

תהליך משולב של אימון וייעוץ, הכולל אבחון ומיפוי האדם על יכולותיו, רצונותיו ושאיפותיו, תוך מתן כלים ומיומנויות להתנהלות אפקטיבית בשוק העבודה. בחינה אישית והתבוננות פנימה, שתעניק קבלת החלטה ממקום שלם, בטוח ואותנטי, בשילוב עם מתן ארגז כלים פרקטי ליישום בשטח להתנהלות בטוחה ואפקטיבית בשוק העבודה.

למי מתאים יעוץ ואימון קריירה?

יעוץ ואימון קריירה מתאים לאנשים הנתקלים בקשיים בשלבים השונים של הקריירה שלהם: החל מבחירת מסלול לימודים ובחירת מקצוע ראשון, והמשך במעברי קריירה, התמודדות עם פיטורים, התלבטות בבחירה בין שכיר לעצמאי, קושי להתמיד בעבודות, בעיות ביחסים בעבודה, אתגרי פרישה,  work life balance – התמודדות בשלוב של קריירה, הורות והאיזון בחיים באופן כללי.


האימון הוא תהליך רב עצמה, המסייע לאנשים לחולל שינוי בחייהם, ליצור פריצת דרך ולהשיג מטרות ויעדים. זהו תהליך של התפתחות, מסע אישי פנימי שהאדם יוצא אליו, מתוך כוונה להכיר את עצמו טוב יותר, להכיר את החלקים האותנטיים שלו ובהתאם, לנסח רצונותיו ושאיפותיו בחיים. 

בתהליך האימון אני משלבת את גישת האימון התרפיסטי, תהליך המשלב שיחות עומק והתייחסות להיבטים רחבים הקשורים לאישיות, ליחסים ולחיים, בשילוב עם עשייה מקדמת. מדובר באימון המחבר את האדם אל חוזקותיו, כוחות הנפש שלו, תוך חיזוק המוטיבציה הטבעית לאושר, אופטימיות והצלחה.

האימון כולל מתן כלים מעשיים המאפשרים עשייה ממוקדת, מאתגרת, שהמתאמן לוקח על עצמו, מתוך כוונה להשיג התקדמות בחייו, לחוות סיפוק, הגשמה והצלחה.


איך לנצל הזדמנות חד פעמית, כשאנחנו עומדים בפני אירוע מכריע, בנושאים אישיים ומקצועיים.

ראיון עבודה, קידום מקצועי, שיחת הערכה, אירועים אישיים ובינאישיים משמעותיים ועוד, חשוב מאוד  שנגיע אליהם במיטבנו ונדע לקראת מה אנחנו הולכים בכדי להפיק מהסיטואציה את המקסימום.

אירוע משמעותי הוא הזדמנות מצוינת ל"מרתון" חיזוק, העצמה ושיפור ביצועים. 

מיקוד, מוטיבציה גבוהה וצורך מובהק בגיבוש הגרסה הטובה ביותר של האישיות שלנו לקראת האירוע הופכים את התהליך לאפקטיבי במיוחד.

במרבית המקרים מדובר בהזדמנויות פז שלא ניתן יהיה לשחזר, לרוב גם אין זמן רב להכנות. במקרים האלה לא מדובר בשינויים עמוקים ותהליכים משמעותיים שדורשים זמן ועבודה עצמית מאומצת, כמו בתהליכי אימון אישי אחרים. מטרת האימון במקרה הזה היא ללמוד להפיק את המקסימום מעצמנו, כדי לקרב את עצמנו למצב הרצוי. אימון קצר מועד הוא אינטנסיבי  וכולל הבנה והכרה עצמית מהירה.

אירועים משמעותיים דורשים מכל אדם גיוס של מירב המשאבים הפנימיים, לכן אני מציעה אימון קצר מועד וממוקד של מפגש או שניים.


דילוג לתוכן